Predané

Kora 17 tónová E mol kalimba

0,00

Kalimba Kora je vyrobená z prenádherného orecha. Predná strana je z jadrového dreva, zadnú stranu tvorí kombinácia jadra a beľu s jemným ružovkastým nádychom. Keď hľadáte nástroj s výraznými hlbokými tónmi a dlhým intenzívnym dozvukom, Kora je správna voľba.

Kalimba Kora je naladená v diatonickom ladení E mol, ktoré je vhodné aj pre intuitívne hranie.
Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Kora má 17 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Dostupný jeden kus, vhodný hneď na odoslanie.

Zvuková ukážka

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne. 21 tónová kalimba Gaia je naladená do diatonickej stupnice E mol (E F# G A H C D).

blank

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

blank

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

blank

Technické informácie

Rozmery: 17x14x2,3 cm

Počet tónov: 17

Ladenie: diatonické ladenie E mol

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: orechové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia