Air pick up SaReGaMa

249,00

Ladenia z dielne skladateľa SaReGaMa vás ponoria do sveta fantázie, dychberúcich melódií a tajomných svetov. Predstavujeme Vám elektroakustickú kalimbu Air, s charakteristickým autorským podpisom skladateľa SaReGaMa.

Ladenie tejto kalimby má podmanivý, melancholický podtón. Air je jemná ako jarný vánok, no súčasne intenzívna, s dokonalo vyváženými tónmi, hĺbkami a výškami.

Zamilujete si ju. Tak ako my.

Toto intuitívne ladenie má skvelo rozmiestnené lamely pre pohodlnú hru. Pri kúpe nástroja s týmto ladením priamo podporujete jeho autora Serga – SaReGaMa, skvelého muzikanta a skladateľa, ktorému prispievame z každej jednej kalimby predanej s jeho ladením.

Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom.  Air má 17 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Foto kalimby je ilustračné, túto kalimbu pre vás vyrobíme na mieru podľa vašich predstáv, aby sa z kalimby stal váš osobný nástroj.
Ku kalimbe si môžete objednať aj video tutoriál a notový zápis pre hranie tejto konkrétnej piesne.

Zvuková ukážka

Kalimby zasielame štandardne v priebehu 1-2 týždňov, pre skoršie dodanie nás prosím kontakujte.

Popis

Pre hudobníkov a profesionálov 

V elektro-akustickej verzii kvalitu a čistotu zvuku zabezpečia tri snímače zvuku a kvalitný jack.
S takýmto nástrojom môžete byť hudobníkmi aj na veľkom pódiu. Vďaka trom piezam je snímanie zvuku dobre rozložené a presné. Ocenia ho najmä profesionálni hudobníci a nadšenci kvalitného zvuku, ktorí chcú kalimbu používať s efektami a loopmi.

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto kalimba je naladená v ladení Saregama Air.

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

Technické informácie

Rozmery: 17x14x2,8cm

Ladenie: SaReGaMa AIR

Lamely: pružinová oceľ

Počet tónov: 17

Telo nástroja: orechové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia

Ďalšie informácie

Akustika

Akustická, Elektroakustická