Ronja 21 tónová špeciálna Fdur kalimba

269,00

Kalimba Ronja je vyrobená z husto rasteného orecha s plnou tmavo-čokoládovou farbou, ktorá pri dopade slnečných lúčov žiari zlatými odtieňmi. Nádhera.
Poctivá hrúbka a váha zaručujú, že spodné lamely nástroja majú intenzívny hlboký tón s dlhým dozvukom a silnou vibráciou, zatiaľ čo vysoké tóny sú krátke a jasné, vhodné pre sólové hranie.

Kalimba Ronja je naladená v diatonickom ladení Fdur, ktoré je vhodné aj pre intuitívne hranie.
Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Ronja má 21 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Zvuková ukážka

1 na sklade

Kalimby zasielame štandardne v priebehu 1-2 týždňov, pre skoršie dodanie nás prosím kontakujte.

Kategória:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne.

21 tónová kalimba Ronja je naladená do diatonickej stupnice Fdur.

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

Technické informácie

Rozmery: 17x14x3 cm

Počet tónov: 21

Ladenie: diatonické ladenie Fdur

Hmotnosť: 520 gramov

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: orechové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia