Predané

Maitreya 17 tónová E mol agátová kalimba

0,00

Kalimba Maitreya, agátový samorast, očkové drevo.

Jeden z najstarších a najvzácnejších nástrojov, ktoré na dielni máme.  Maitreya je umeleckým dielom s nádherným zvukom a vizuálom, ktorý okamžite upúta pozornosť, keď stojí v priestore ako solitér.

Odkôrnená spodná časť nástroja odkrýva tenkú vrstvu beľového dreva, telo kalimby tak tvorí prevažne jadrové drevo, ktoré vyniká svojou tvrdosťou. Doska sa sušila mimoriadne dlho, ako dôkaz nájdete na zadnej strane naše staré logo. Tento nástroj bol ručne brúsený 10 hodín až po dosiahnutie zrkadlového lesku.

Kalimba Maitreya má výrazné hĺbky, podmanivý a nádherný zvuk, ktorým vyplní priestor okolo seba. Je naladená v diatonickom ladení E mol, ktoré je vhodné aj pre intuitívne hranie.

Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Maitreya má 17 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Ako dar dostanete praktický obal z biobavlny na preos nástroja, stojan, neobmedzený servis a záruku.

Jediný dostupný kus, k dispozícii hneď k odoslaniu.

Zvuková ukážka

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne. 17 tónová kalimba Maitreya je naladená do diatonickej stupnice E mol.

blank

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

blank

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

blank

Technické informácie

Rozmery: 17x14x2,2cm

Počet tónov: 17

Ladenie: diatonické ladenie E mol

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: agátové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia