Gaia 21 tónová E mol kalimba

229,00

Kalimba Gaia je vyrobená z husto rasteného fladrového orecha. Zadná strana kalimby je neuveriteľne krásna. Len sa na ňu pozrite.
Poctivá hrúbka a váha zaručujú, že spodné lamely nástroja majú intenzívny hlboký tón s dlhým dozvukom a silnou vibráciou, zatiaľ čo vysoké tóny sú krátke a jasné, vhodné pre sólové hranie.

Kalimba Gaia je naladená v diatonickom ladení E mol, ktoré je vhodné aj pre intuitívne hranie.
Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Gaia má 21 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Zvuková ukážka

1 na sklade

Dodacia doba nástrojov je 1-2 týždne. Pre skoršie dodanie nás prosím kontaktujte, urobíme maximum, aby ste kalimbu dostali včas.

Kategórie:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne. 21 tónová kalimba Gaia je naladená do diatonickej stupnice E mol.

blank

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

blank

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

blank

Technické informácie

Rozmery: 17x14x2,8cm

Počet tónov: 21

Ladenie: diatonické ladenie E mol

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: orechové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia