Elea 17 tónová Cdur kalimba

199,00

Kalimba Elea naplní Vaše očakávania nielen vo veci zvuku ale aj vizuálu nástroja. Nádherne znejúcich krištáľovo čistých 17 tónov, dlhý dozvuk, príjemná rezonancia dreva počas hry.

Elea je vyrobená z husto rasteného beľového orecha.  Zadná strana kalimby vás prekvapí netradičným vizuálom, priamo v dreve je vrastená kôra stromu. Vďaka tomu, môžete precítiť formy dreva cez vaše ruky.

Nakoľko je Elea naladená v diatonickom ladení C dur, je vhodné pre intuitívne hranie aj hranie skladieb z tutoriálov a spevníkov.
Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Elea má 17 tónov, je vyrobená v jednoradovom prevedení, ktoré je pohodlné pre hranie piesní a hráčov s normálnymi rukami.

Dostupný jeden kus, vhodný hneď na odoslanie.

Zvuková ukážka

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne. 17 tónová kalimba Elea je naladená do diatonickej stupnice C dur  (C D E F G A H).

blank

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

blank

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

blank

Technické informácie

Rozmery: 17x14x3 cm

Počet tónov: 17

Ladenie: diatonické ladenie C dur

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: orechové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia