Predané

Alna 15 tónová jelšová kalimba

0,00

Kalimba Alna je vyrobená z jelšového dreva s krásnym sýtym červenkastým odtieňom. Zvuk nástroja je harmonický a mäkký, akoby ste sa ocitli v materskom náručí.  Kalimba pre maminky, detičky, rodiny v očakávaní, či človeka, ktorý hľadá svoj srdcový nástroj.

Kalimba Alna je naladená v intuitívnom ladení Podhaľanská (C D E F# G A H), ktoré jednoduchým preladením tónu F# na F získate Cdur, vhodný pre hranie piesní a skladieb.
Rozmerom 17 x 14 cm kalimba výborne sadne do rúk dospelákom. Alna má 15 tónov, je vyrobená v dvojradovom prevedení, ktoré je pohodlné aj pre začiatočníkov či hráčov s hrubšími palcami.

Dostupný jeden kus, vhodný hneď na odoslanie.

Zvuková ukážka

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Ladenie a zvuk

Určite si pamätáte zo základnej školy, ako ste na hudobnej výchove spievali do re mi fa so la si do. Je to slovné označenie siedmych tónov diatonickej stupnice. Práve ste si zaspievali jednu oktávu. Táto stupnica má na rozdiel od pentatoniky v oktáve o 2 tóny viac a dovolí vám hrať úplne intuitívne. 15 tónová kalimba Alna je naladená do diatonickej stupnice „Podhaľanská“ (C D E F# G A H).

blank

Video ukážka kalimby

Play Video

Neobmedzená záruka

O váš nástroj bude dobre postarané. Ku každej kalimbe poskytujeme neobmedzenú záruku darom na doladenie a vyčistenie nástroja.

blank

Balené v ručne maľovanom obale

Pozornosť nástroju venujeme od výberu stromov, s ktorými pracujeme, až po záverečné balenia nástroja, ktorým príde ku vám domov. Všetko na kalimbe je ručne vyrábané. Rovnako aj obal, ktorý ako poctu nástroju maľujeme ručne. Takýto obal je nielen krásny, ale dá sa použiť aj ako rezonančná plocha pri hraní.

blank

Technické informácie

Rozmery: 17x14x2,9 cm

Počet tónov: 15

Ladenie: diatonické ladenie Podhaľanská

Lamely: pružinová oceľ

Telo nástroja: jelšové drevo

Obal: textilný obal súčasťou balenia